VPN saugumas: ar VPN saugūs?
Patikimi VPN užtikrina saugumą internete ir suteikia daugiau privatumo.
Kas yra VPN saugumas?
VPN (virtualus privatus tinklas) – tai internetinė saugumo užtikrinimo paslauga, kuri padidina jūsų saugumą ir privatumą internete užšifruodama jūsų duomenis ir paslėpdama IP adresą. Antivirusinė programinė įranga saugo jūsų įrenginį nuo grėsmių, o VPN apsaugo jūsų interneto ryšį vos tik jums prisijungus prie VPN serverio. Jūsų duomenys tampa nenuskaitomi šnipinėtojams, įsilaužėliams ir interneto paslaugų teikėjams.
Kiek saugus yra VPN?
VPN saugumas priklauso nuo jūsų pasirinkto paslaugos teikėjo. Patikimi VPN naudoja patikimus protokolus ir neseka bei neparduoda jūsų naršymo duomenų trečiosioms šalims. Tačiau pigių arba nemokamų VPN paslaugų teikėjai dažnai veikia nerūpestingai, bandydami bet kokia kaina pasipelnyti. Jų saugumo infrastruktūros yra prastos, jie užverčia jus reklamomis ir net gali parduoti jūsų duomenis reklamuotojams.
VPN užtikrina saugų ryšį ir paslepia IP adresą, kad padidintų jūsų privatumą, bet jis paprastai negali apsaugoti nuo slapukų sekimo, virusų ar užkrėtimo kenkėjiškomis programomis. Tačiau tokie VPN teikėjai kaip „NordVPN“ siūlo papildomų kibernetinio saugumo funkcijų, pvz., „Threat Protection“, kurios rūpinasi dar didesniu jūsų saugumu. Be to, „NordVPN“ pasitiki milijonai naudotojų visame pasaulyje, įskaitant kibernetinio saugumo ekspertus, tad galite būti ramūs – esate gerose rankose.
Kokios funkcijos užtikrina VPN saugumą?
Čia pateikiamos svarbiausios saugumo funkcijos, kurias privalo turėti patikimas VPN teikėjas.
Ar „NordVPN“ paslauga yra saugi?
„NordVPN“ yra saugus ir patikimas VPN teikėjas, kuriuo pasitiki milijonai naudotojų visame pasaulyje. Apžvelkime, kodėl verta rinktis „NordVPN“ ir kokias saugumo funkcijas jis siūlo.
Kam reikalingas saugus VPN?
Privatumas, saugumas, laisvė internete ir kur kas daugiau.
Kokios yra VPN saugumo problemos ir grėsmės?
VPN saugumo problemos paprastai kyla dėl pigių ar nemokamų VPN. Mokami VPN užtikrina patikimas paslaugas, už kurias klientai susimoka, tuo tarpu nemokamų VPN teikėjai turi užsidirbti kitais būdais. Kai kurie jų renka jūsų duomenis ir juos parduoda trečiųjų šalių reklamuotojams, o kiti šykšti pinigų saugiai ir funkcionuojančiai infrastruktūrai užtikrinti. Tokiu būdu galimi IP, DNS arba „WebRTC“ nuotėkiai.
Dažnai užduodami klausimai
Ar VPN iš tiesų toks saugus?
Kokia yra rizika naudojant nemokamą VPN?
Kaip įsitikinti, kad mano VPN yra saugus?
Nuo ko VPN jūsų neapsaugos?
Ar jus gali sekti, jei naudojate VPN?
Ar VPN apsaugo jus nuo jūsų interneto paslaugų teikėjo?
Nerizikuosite įsigiję „NordVPN“
„NordVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją, tad galite patys išbandyti be jokios rizikos.